Kurzy


Kontakt:

Aktuality

Setkání uživatelů d.learningu

rádi bychom Vás pozvali na „Setkání uživatelů d.learningu“ které se koná 12. a 19. března.

…celý článek

Setkání uživatelů d.learningu

dovoluji si Vás pozvat na „Setkání uživatelů d.learningu“, který se bude konat v České Lípě v sídle společnosti Datron, a.s.

…celý článek


Co je elektronický kurz?

Zjednodušeně řečeno, kurzem v d.learningu může být cokoli, co lze spustit na vaší pracovní počítačové stanici. Typicky jakýkoli multimediální kurz, animovaná prezentace, video, flash, dokument v DOC, PPT, PDF,…
Tvorba elektronických kurzů vzniká samostaně, mimo aplikaci d.learning za využití jak běžných kancelářských aplikací, tak profesionálních nástrojů.

Jakmile je hotový, stačí ho do d.learningu nakopírovat. Kurz může být označen za Veřejný. V takovém případě je dostupný pro všechny uživatele. Kdokoli si může takový kurz spustit a učit se podle něj. Pokud není označen jako veřejný, pak je kurz dostupný pouze v rámci vzdělávací akce a pouze účastníkům Vzdělávací akce. Administrátor může aplikaci nastavit tak, že se seznam Veřejných kurzů zobrazí již na přihlašovací obrazovce. Uživatelům jsou tak dostupné bez nutnosti se do aplikace přihlásit.

Naše elektronické kurzy.

Elektronické kurzy Vám dokážeme dodat samostatně. Více informací o elektronických kurzech, jejich principu a způsobu užívání naleznete na produktovém webu
Můžete využít některých z již hotových elektronických kurzů - seznam d.kurzůDEMO ukázka elektronického kurzu MS Excel

Další možností je zakázková výroba elektronických kurzů. Dokážeme připravit kurzy na míru přímo vašim potřebám. Rychle a efektivně převedeme jakékoli firemní dokumenty, směrnice, ustálené procesy, interní vyhlášky, kurzy BOZP, SoftSkill, zaškolení nového zaměstnance a pod…, do podoby multimediálního elektronického kurzu.
Reference výroby d.kurzů: SAZKA, T-mobile, Vitana, Hennlich, TRW Jablonec a další

Jak probíhá výroba elektronických kurzů?

Produktový leták zakázkové výroby elektronických kurzů ZDE